ANTI-SLIP TOOTED -25%

vähenda (1)

„ANTI SLIP“ LIBISEMISVASTANE IMPREGNANT R-9C KERAAMILISELE PLAADILE. 1L

13.12 sis. KM
ANTI SLIP R-9 CERAMICS – vee baasil toode on mõeldud märgadel põrandatel libisemisohu vähendamiseks. Suurendab töödeldud pinna hõõrdetegurit, mõjutamata põranda loomulikku välimust. Tootes sisalduvad anorgaanilised pinnaaktivaatorid ja polümeerid tekitavad püsiva mikrostruktuuri, põhjustades kineetilise hõõrdeteguri suurenemist. Toode on kasutamiseks nii välis- kui sisetingimustes vanadele ja uutele põrandatele.
Lisa korvi

„ANTI-SLIP” LIBISEMISVASTANE IMPREGNANT LOODUSLIKULE KIVILE R-9G 1L

14.82 sis. KM
ANTI SLIP R-9G Natural Stone – vee baasil toode on mõeldud märgadel põrandatel libisemisohu vähendamiseks. Vahend suurendab töödeldud alade hõõrdetegurit, mõjutamata põranda loomulikku välimust. Tootes sisalduvad anorgaanilised pinnaaktivaatorid ja polümeerid tekitavad püsiva mikrostruktuuri, põhjustades kineetilise hõõrdeteguri suurenemist. Toode on kasutamiseks nii välis- kui sisetingimustes vanadele ja uutele põrandatele. Toode sobib ka graniidist ja gneisist pindadele.
Lisa korvi

KASUTATUD KORISTUSMASINAD

Meie poolt pakutavad kasutatud koristusmasinad on kõik kontrollitud ning testitud.
Soovi korral on võimalik seadmeid eelnevalt kliendi juures proovida.
Samuti pakume kõigile kasutatud seadmetele 6 kuulist garantiid. (v.a kuluosadele)

Hako Sweepmaster 650 kuivkoristusmasin (kasutatud)

1,990.00 sis. KM

Järelkäidav, iseliikuv, akutoitel kuivkoristusmasin. Sobilik suurema ja keskmise suurusega pindadele. Sweepmaster 650 tagab suurepärased puhastustulemused pühkimisvõimsusega kuni 3525 m²/h.

TELLISKIVI IMPREGNANT VC-1/5L

34.13 sis. KM

VC-1 on vee baasil hüdrofoobne preparaat, mis ei muuda pinna algset värvi. Vähendab pinna imavust. Suurendab vastupidavust mustusele ja soolade ladestumisele.

HAPPELINE PUHASTUSVAHEND D-4/1L

6.35 sis. KM

D-4 on vee baasil happeline puhastaja
valitud orgaaniliste ja mitteorgaaniliste lisanditega.

D-4 on mõeldud eemaldama ka kõige raskemaid setteid, rasva ja õli vanu plekke, mustust, veekahjustusi, seepide, vetikate, hallituse ja mineraalide ladestusi.

Ainet saab kasutada saasteainete eemaldamiseks igat tüüpi poleeritud ja poleerimata pindadelt, sealhulgas looduslikud kivid nagu graniit, marmor, travertiin, liivakivi ning keraamika, terratso, tööstuslik betoon, sillutuskivi jne.

Ideaalne põrandate ja seinte sügavpuhastuseks vannitubades, niisketes ruumides, köökides, basseinides, spaades, parklates, sillutisel, kõnniteedel, sissesõiduteedel, sise- ja välistingimustes kasutamiseks uutel ja vanadel pindadel.