ANTI-SLIP TOOTED -25%

vähenda (1)

„ANTI SLIP“ LIBISEMISVASTANE IMPREGNANT R-9C KERAAMILISELE PLAADILE. 1L

13.12 sis. KM
ANTI SLIP R-9 CERAMICS – vee baasil toode on mõeldud märgadel põrandatel libisemisohu vähendamiseks. Suurendab töödeldud pinna hõõrdetegurit, mõjutamata põranda loomulikku välimust. Tootes sisalduvad anorgaanilised pinnaaktivaatorid ja polümeerid tekitavad püsiva mikrostruktuuri, põhjustades kineetilise hõõrdeteguri suurenemist. Toode on kasutamiseks nii välis- kui sisetingimustes vanadele ja uutele põrandatele.
Lisa korvi

„ANTI-SLIP” LIBISEMISVASTANE IMPREGNANT LOODUSLIKULE KIVILE R-9G 1L

14.82 sis. KM
ANTI SLIP R-9G Natural Stone – vee baasil toode on mõeldud märgadel põrandatel libisemisohu vähendamiseks. Vahend suurendab töödeldud alade hõõrdetegurit, mõjutamata põranda loomulikku välimust. Tootes sisalduvad anorgaanilised pinnaaktivaatorid ja polümeerid tekitavad püsiva mikrostruktuuri, põhjustades kineetilise hõõrdeteguri suurenemist. Toode on kasutamiseks nii välis- kui sisetingimustes vanadele ja uutele põrandatele. Toode sobib ka graniidist ja gneisist pindadele.
Lisa korvi

KASUTATUD KORISTUSMASINAD

Meie poolt pakutavad kasutatud koristusmasinad on kõik kontrollitud ning testitud.
Soovi korral on võimalik seadmeid eelnevalt kliendi juures proovida.
Samuti pakume kõigile kasutatud seadmetele 6 kuulist garantiid. (v.a kuluosadele)

LEELISELINE PUHASTUSVAHEND D-12/1L

7.38 sis. KM

HEAVY DUTY CLEANER D-12 on vee baasil leeliseline puhastaja valitud orgaaniliste ja mitteorgaaniliste lisanditega.

Toode on ette nähtud kõige raskema rasva ja õlise mustuse, seepide, vetikate, hallituse, mineraalide ladestuse eemaldamiseks.

Seda saab kasutada saastuse eemaldamiseks igat tüüpi poleeritud ja poleerimata pindadelt, sealhulgas looduslikelt kividelt nagu graniit, marmor, travertiin, liivakivi, ka keraamika, terratso, betoon, sillutuskivid jne.

Ideaalne raske mustuse eemaldamiseks plaaditud ja kivipõrandatelt, seintelt, tööstuslikes köökides, duširuumides, spaades, ujulates, kõnniteedel, sillutisel jne.

ÕUESILLUTISE JA KIVITERRASS IMPREGNAT MÄRG EFEKT HBP-2/5L

39.76 sis. KM

ÕUESILLUTISE JA KIVITERRASS IMPREGNAT
MÄRG EFEKT HBP-2

Vee baasil hüdrofoobne toode, annab märja pinna efekti, ei vähenda pinna libisemiskindlust. Vähendab pinna imavust.

Suurendab vastupidavust määrdumisele ja soolade ladestumisele.
HBP-2 on suure jõudlusega universaalne impregnant, mis on ette nähtud poorsete looduslike kivipindade jaoks nagu kiltkivi, terrakota, Yorki kivi, kivimurd, liivakivi, lubjakivi, graniit, betoon ja paljud teised kivitüübid.

Toode vähendab pinna imavust – tagab kaitse sademevee ja vees lahustunud kahjulike keemiliste ühendite tungimise eest materjali struktuuri. Suurendab immutatud pinna vastupidavust mustusele ja bioloogilise saastatuse tekkimisele.

Leeliskindel, vastupidav UV-kiirgusele, lahustivaba. Toode ei halvenda töödeldud pinna omadusi gaasi- ja veeauru difusiooni osas, poorid jäävad avatuks.

Nilfisk SC 350 kombineeritud põrandapesumasin (kasutatud)

1,450.00 sis. KM

Väiksem põrandapesumasin, mis võimaldab puhastada mõlemas suunas.

Pilt on illustratiivne!